Kwiecień 23 2014 08:39:31
Ostatnie zdjęcia!

Łukasz Benz: W Częstochowie zawsze było doskonałe ściganie

Wczorajsze spotkanie pomiędzy Włókniarzem a Falubazem, mimo transmisji telewizyjnej, oglądał komplet publiczności. Studio meczowe prowadził Łukasz Benz wraz z Rafałem Osumkiem. Łukasz Benz to dziennikarz doskonale znany wszystkim kibicom żużla a ponadto nowy nabytek stacji NC+. Poprosiliśmy go o podzielenie się swoimi odczuciami dotyczącymi rozegranego spotkania.

Pomeczowe wypowiedzi

Wczoraj w 2. kolejce Ekstraligi Włókniarz przegrał na własnym torze z Falubazem 40:50. Oto co po meczu mieli do powiedzenia przedstawiciele obu ekip.

Porażka "Lwów" po fenomenalnym spotkaniu!

Osłabiony KantorOnline Włókniarz Częstochowa uległ na własnym torze drużynie SPAR Falubazu Zielona Góra 50:40. Gości do triumfu poprowadził Patryk Dudek, który wywalczył 12 "oczek" i 2 bonusy. Wśród gospodarzy zdecydowanie najlepszym zawodnikiem był Peter Kildemand, który wywalczył 14 punktów!

"Lwy" na straconej pozycji? - zapowiedź meczu Włókniarz vs Falubaz

Przed nami druga kolejka Enea Ekstraligi. W Lany Poniedziałek, KantorOnline Włókniarz Częstochowa powalczy o punkty z zeszłorocznym mistrzem Polski – Falubazem Zieloną Górą. Początkowo, w obliczu słabszej dyspozycji niektórych zawodników „Mysz”, faworytem starcia mieli być gospodarze. Niestety „Lwy” dalej zmagają się z problemami ze składem.

Kłopoty Włókniarza


U progu sezonu kibice, działacze oraz zawodnicy Włókniarza mogą mówić o dużym pechu. Jeszcze przed meczami sparingowymi kontuzji nabawił się Grigorij Łaguta. Kapitan Lwów trenując na crossie uszkodził prawą nogę. Początkowo mówiło się, że Rosjanin wróci na start rozgrywek. Niestety tak się nie stało. Można usłyszeć też głosy, iż Łaguty zabraknie w meczu trzeciej kolejki w Gdańsku.