Kwiecień 18 2014 20:13:47
Ostatnie zdjęcia!

Będzie konkurs na prezesa, będzie drugi sponsor tytularny!


Dziś przed południem odbyła się konferencja prasowa, na której zjawili się pełniący obowiązki prezesa Dariusz Śleszyński, przewodniczący Rady Nadzorczej Krzysztof Grochalski oraz członek Rady Nadzorczej Krzysztof Danielski. Tematem konferencji było ogłoszenie konkursu na prezesa klubu.

"Byki" wykorzystały szansę

Bez niespodzianki zakończył się inauguracyjny mecz w Lesznie. Drużyna KantorOnline Włókniarz Częstochowa przegrała z miejscową Fogo Unią rezultatem 52:38. Biało-zieloni do końca meczu starali się stawiać opór gospodarzom, którzy skutecznie wykorzystali osłabienie „Lwów”.

Wracają rozgrywki o DMP

W niedzielę KantorOnline Włókniarz Częstochowa zainauguruje sezon 2014. Pierwszym rywalem biało-zielonych będzie Fogo Unia Leszno, z którą zmierzą się na wyjeździe. Przed "Lwami" niełatwe zadanie bowiem podejdą do zawodów z poważnym osłabieniem.

Finał SEC w Częstochowie!


Wszyscy długo czekali na ogłoszenie tej decyzji. Dzisiaj już mamy pewność, że finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu odbędzie się 19 września na SGP Arena w Częstochowie. O podpisaniu umowy z miastem poinformowano na dzisiejszej konferencji pod Jasną Górą.

Włókniarz trenował we Wrocławiu

KantorOnline Włókniarz po kolejnym sparingu - tym razem częstochowianie na wyjeździe zmierzyli się z Betard Spartą Wrocławiem. Biało-zieloni musieli uznać wyższość gospodarzy przegrywając po 13 rozegranych biegach 32:45. Dla "Lwów" najlepiej punktował Peter Kildemand - zdobywca 8 punktów. Po stronie "Spartan" 11 "oczek" zapisał Tomasz Jędrzejak.