Lipiec 24 2014 12:39:41
Ostatnie zdjęcia!

MDMP: Juniorzy drudzy w Rybniku!

Juniorzy Stowarzyszenia CKM Włókniarz w rozgrywanej we wtorek IV rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Rybniku zajęli 2. miejsce. Zawody wygrali młodzieżowcy ŻKS ROW-u Rybnik, a trzecie miejsce zajęli zawodnicy Unii Tarnów.

Na półmetku - Pedersen z dubletem

Dwa turnieje Speedway European Championships, dwa zwycięstwa Nicki Pedersena. Jedno przekonujące, drugie dość szczęśliwe, ale również zasłużone. Nicki Pedersen zmierza po tytuł mistrza Europy, po tytuł, który stracił w zeszłym roku na ostatniej prostej.

Wyniki "Lwów" z Elitserien, fenomenalny Walasek!

We wtorek, 23 czerwca, w Szwecji rozegrano 11. kolejkę Elitserien. W spotkaniach wystartowało trzech zawodników KantorOnline ViperPrint Włókniarza Częstochowa. Najlepiej spisał się Grzegorz Walasek, który wywalczył 16 "oczek". Peter Kildemand wywalczył 9 punków, a Michael Jepsen Jensen 5.

"Józek" i "Komar" z awansem!

Wczoraj w Rzeszowie rozegrano eliminację do MIMP. Znakomicie spisali się reprezentanci klubu z Częstochowy. W zawodach triumfował Artur Czaja. "Józek" tylko w jednym wyścigu oglądał plecy swoich rywali, pozostałe 4 biegi wygrał. Awans uzyskał też Rafał Malczewski. Drugi nasz reprezentant wywalczył 11 "oczek". Tyle samo mieli Cyfer i Nowak. Między nimi rozegrał się bieg, który miał zadecydować o kolejności na miejscach 4,5 i 6. W gonitwie tej "Komar" był drugi ale dało mu to bezpośredni awans do finału ponieważ zajął 5 miejsce.

Wyniki "Włókniarzy" w półfinałach Brązowego Kasku

W środę, 16 lipca, w Rybniku i Krośnie rozegrano półfinały Brązowego Kasku. W Rybniku triumfował Kacper Woryna, a w Krośnie Adrian Cyfer. W zawodach wystartowali Hubert Łęgowik, Maksym Drabik i Oskar Polis.